Menu
Alışveriş Sepeti

Hakkımızda

GÜGÜ DESIGN


Takı ve aksesuarlara olan tutkum kendimi bildim bileli var. Okul yıllarımda ders aralarında arkadaşlarıma o zamanın modası keçelerden broş ve taç yapıp satarak başladığım bu maceram, 10 yılı aşkın bir süredir sabırla ve azimle devam ediyor.

Üniversite döneminden sonra Lasalle Academy’ de stilistlik ve modelistlik eğitimi aldım. IMA da moda fotoğrafçılığı okudum. Birçok markada stilistlik ve çeşitli dergilere ve markalara moda fotoğrafçılığı yaptım.

Ve bu güzel arayış süreci aslında beni ‘Gügü Design’ ile buluşturdu.

Gügü , benim ikinci ismim. Yakın çevrem ve arkadaşlarım ismimden çok Gügü demeyi seviyorlar. Yaptığım ürünleri satmaya ve daha çok kitleye ulaşmaya karar verdikten sonra markama isim ararken neden ‘‘Gügü’’ olmasın dedim. Gügü’ deki samimiyeti ve içtenliği herkese ulaştırmak istedim. Ve ‘Gügü Design’ oldu.

Tasarladığım ürünleri başkalarının üzerinde görmek muazzam. O sebeple her geçen gün daha da gelişerek, daha kaliteli ve özgün tasarımlar yapmaya çalışıyorum. Yaptığım her parçanın el emeği ve üzerinde çok düşünülmüş ve emek harcanmış olması beni onlara daha da bağlıyor.

Bu uzun bir yol, Gügü ailesinin gün ve gün gelişme ve büyüme hayali devam ediyor...


Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.
whatsapp